Dziś znalazłam w internecie

Przeglądając internet znalazłam stronę www.najprosciejmowiac.pl.  Obejrzałam ich trzy filmy i wydaje mi się, iż warto się z nimi zapoznać, głównie dla sposobu przedstawienia tematu. Jakimś dziwnym sposobem otarli się o motyw przewodni Maja Diagnostycznego, który odbędzie, jak zawsze w Lublinie w maju, 12 i 13. Już niedługo napiszę więcej na ten temat.

Teraz fragment ich strony internetowej

Nazywamy się Mikołaj i Marcin. Jesteśmy studentami III i V roku medycyny na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Bez wielkich planów na przyszłość, tu i teraz.

 Żyjemy wystarczająco długo, żeby zauważyć chaos, nie tylko w dziedzinie szeroko pojętego zdrowia i medycyny ale także w całym internetowym świecie. Informacje których codziennie szukasz są podane tak, że bardziej mnożą wątpliwości, niż je rozwiewają. Chcemy to zmienić. Żyjemy na tyle krótko, że wciąż jest w nas chęć do działania i wiara w to, że możemy kształtować otaczającą nas rzeczywistość. Medycyna nie musi być nudna i chcemy pokazać Ci ją taką, jaką jest naprawdę. Przydatną, logiczną, ciekawą, a przede wszystkim dostępną dla każdego.

Jeżeli chcesz być bardziej świadomy swojego organizmu, rozumieć zachodzące w nim zjawiska, to jesteśmy tutaj po to, żeby dać Ci do tego narzędzia. Praktycznie, na wesoło i zgodnie z obowiązująca medyczną wiedzą

Dodaj komentarz